BLACK MOVEMBER 2022

Není nad to udělat „black“ po svém a k tomu s dobrou myšlenkou. Všechny motorky CFMOTO, čtyři čtyřkolky GLADIATOR s parádními slevami až 15.000 Kč a 5 let záruka… To stojí za to. A proč akce „MOVEMBER“? BLACK Friday. Je to teď všude kolem. Původní myšlenka je už asi dávno pryč, dělá to každý a […]

BLACK MOVEMBER 2022

Není nad to udělat „black“ po svém a k tomu s dobrou myšlenkou. Všechny motorky CFMOTO, čtyři čtyřkolky GLADIATOR s parádními slevami až 15.000 Kč a 5 let záruka… To stojí za to. A proč akce „MOVEMBER“?

BLACK Friday. Je to teď všude kolem. Původní myšlenka je už asi dávno pryč, dělá to každý a tak není nad to udělat „black“ po svém a k tomu s dobrou myšlenkou. 

☝️Značka CFMOTO, resp. jeden z největších světových dovozců této progresivní značky firma JOURNEYMAN CZ, vzala toto období zase trochu jinak a tak není jen nějaká sleva, ani jen nějaký „friday“. Dokonce ani jen měsíc… 

❓Spojili jsme několik věcí dohromady a vznikl „BLACK MOVEMBER“. Co za tím stojí?

👉 Nejde jen o prázdná slova… Každoroční kampaň „MOVEMBER“, kdy si pánové po celém světě nechávají narůst v rámci podpory boje proti rakovině různé vousové kreace, a tím chtějí upozornit na prevenci, jsme se rozhodli podpořit tuto kampaň i my a to rozhodně ne jenom změnou vzhledu. 

✌️A navíc nejen v měsíci listopadu, ale i v prosinci. Vlastně až do konce roku 2022. 

🏥 V rámci této kampaně již máme vybrané onkologické centrum, kterému bude v lednu 2023 částka z prodaných strojů předána.

BLACK MOVEMBER – slevy 15.000,- na vybrané čtyřkolky Gladiator

👏 Už teď je částka v řádech desítek tisíc korun ‼️

🙏 Je nám také velkou ctí, že se k akci dovozce přidala spousta našich prodejců.

🖤 Pojďme společně poslat do světa v rámci naší akce „BLACK MOVEMBER“ další Gladiatory a další motorky, ať je to číslo 6místné. 

💪 My za nás posíláme do akce další model Gladiatora – naší vlajkovou loď CFMOTO Gladiator X1000 Overland. Obě verze. V ČR i SR. Takže teď má CFMOTO v akci BLACK MOVEMBER 4 GLADIATORY, s 5 letou zárukou a se slevou 15.000 Kč.

Sleva 15.000,- platí na nový Gladiator X520EPS/X520-AEPS (EPS v hodnotě 15.000 zdarma), X1000/X1000 Overland a Z1000 Sport (modelové roky 2022)!

‼️ A vzhledem k tomu, jaký má akce charitativní přesah, poslali jsme do „BLACK MOVEMBERU“ do konce roku 2022 i všechny motorky CFMOTO s fantastickými slevami:

👉 Sleva 5000,- u řady 300, sleva 10.000,- u řad 650 a 700 a sleva 15.000,- u řady 800MT 🏍 ‼️ 

☝️Z každé motorky opět putuje 💸 500,- Kč 💸 na boj proti rakovině.

BLACK MOVEMBER – slevy až 15.000,- na motocykly CFMOTO

🫵 Tak kdo přemýšlíte o nákupu nové motorky CFMOTO či čtyřkolky CFMOTO Gladiator, popřemýšlejte, zda nenakoupit právě teď. Sobě v době konstantního zdražování ušetříte, nákupem si třeba splníte nějaký ten sen, a ještě podpoříte dobrou věc, která má viditelný a jasný dosah. 

CFMOTO – Nejprodávanější čtyřkolky nejen v ČR a SR, ale v celé Evropě. Nejrychleji rostoucí značka motocyklů v ČR a SR.

CFMOTO – 5 let záruka

www.cfmoto.cz.