Nový GLADIATOR X520 G2 – AKCE

Nová generace práce i zábavy? Ano a nyní ještě se skvělou akcí PŘEDNÍ A ZADNÍ OCHRANNÝ RÁM CFMOTO ZDARMA! CFMOTO přichází s exkluzivní akcí: Přední a zadní rám zdarma k novému modelu Gladiator X520 G2Se začínající sezónou má CFMOTO, pro všechny své fanoušky nového modelu Gladiator X520 G2 skvělou zprávu. V rámci exkluzivní akce bude ke […]

Nový GLADIATOR X520 G2 – AKCE

Nová generace práce i zábavy? Ano a nyní ještě se skvělou akcí

PŘEDNÍ A ZADNÍ OCHRANNÝ RÁM CFMOTO ZDARMA!

CFMOTO přichází s exkluzivní akcí: Přední a zadní rám zdarma k novému modelu Gladiator X520 G2
Se začínající sezónou má CFMOTO, pro všechny své fanoušky nového modelu Gladiator X520 G2 skvělou zprávu. 
V rámci exkluzivní akce bude ke každé zakoupené čtyřkolce Gladiator X520 G2 zdarma poskytnut přední a zadní rám.
Přední a zadní rám je důležitou součástí právě tohoto modelu. Rámy zajišťují ochranu v náročných terénních podmínkách při vašem dobrodružství. Díky těmto rámovým konstrukcím se tento „nováček“ X520 stává ještě robustnějším a odolnějším.
Rámy, které jsou k dispozici v rámci této akce, jsou navrženy tak, aby se perfektně sladily s designem a funkcí Gladiatora X520 G2. Jsou vyrobeny z ocelových trubek o průměru 32 mm a tloušťce stěny 2 mm. Kvalitní povrchová úprava černým práškovým lakem zajišťuje i designově odolný prvek právě pro Gladiatora. 
Touto akcí chceme nabídnout svým zákazníkům další komfort, bezstarostnou zábavu a dobrodružství na jejich strojích. Nebát se těch drsných podmínek, které by na cestě mohli „Glada“ potkat.
Takže neváhejte! Využijte této jedinečné příležitosti a získejte zdarma tento skvělý balíček  v hodnotě více jak 7.000 CZK ZDARMA novému modelu Gladiator X520 G2 od CFMOTO. Zažijte dobrodružství bez kompromisů a vychutnejte si maximální výkon a ochranu s touto skvělou čtyřkolkou.
Tuto skvělou akci naleznete u autorizovaného prodejce CFMOTO, kterého naleznete na stránkách oficiálních webových stránkách www.cfmoto.cz.