CFMOTO otevřelo nový výrobní závod v MEXIKU na ploše 75 000 m²

Dne 20. července 2023 společnost CFMOTO slavnostně otevřela svůj nový a první výrobní závod v Mexiku v průmyslovém parku Vynmsa v Apodace na severovýchodě Mexika. Výrobní závod s investicí 46 milionů USD má kapacitu 100 000 strojů ročně.

CFMOTO otevřelo nový výrobní závod v MEXIKU na ploše 75 000 m²

Slavnostní otevření

otevření se zúčastnili mexičtí vládní úředníci, obchodní partneři a zástupci médií. Ti všichni byli svědky zahájení výroby čtyřkolek kategorie UTV. Linka je ukázkou nejnovějšího výrobního a technologického vybavení a zároveň ukázkou toho, co dokáže výzkumné a vývojové centrum CFMOTO.

Výstavba závodu byla zahájena
v březnu 2022

a byl dokončen a uveden do provozu v červenci 2023. Celková plocha činí 75 000 m². Jsou zde dva provozy (dvě budovy), kde se provádějí svařovací, lakovací a montážní práce. Tento závod vytvořil více než 500 pracovních míst.

Tento závod je klíčový

k celosvětovému pokroku společnosti CFMOTO a je krokem, který z CFMOTO dělá prémiovou globální značku. Od roku 10/2021 představila společnost CFMOTO více než 148 investičních projektů, z nichž 27 % odpovídá automobilovému průmyslu.

O CFMOTO:

Společnost ZHEJIANG CFMOTO POWER CO., LTD. byla založena v roce 1989. CFMOTO je společnost světové úrovně specializující se na průmysl motorových sportů. Vyvíjí, vyrábí, prodává a dodává spolehlivé motocykly, terénní vozidla, motory, rámy, díly, oblečení a příslušenství, které distribuuje více než 3 000 prodejců po celém světě. Obchodní regiony zahrnují Evropu, Ameriku, Austrálii, Střední východ, Asii a Afriku a tři dceřiné společnosti v Evropě, Spojených státech a Mexiku.