EICMA 2022

CFMOTO na světovou výstavu přinesla pohled do budoucnosti… TECHNOLOGIE, PROGRES, ENVIRONMENTÁLNÍ CÍLE ALE I VSTUP DO SVĚTOVÉHO SPORTU. První den mezinárodního motocyklového veletrhu EICMA byl také ve znamení CFMOTO.Přední čínský výrobce motocyklů a čtyřkolek přijel do Milána se svými novými modely včetně konceptu NK-C22, speciálu CFMOTO 800MT SPORT R, prvního elektrického motocyklu Papio Nova, jakož […]

CFMOTO na světovou výstavu přinesla pohled do budoucnosti…

EICMA 2022 (vpravo dole koncept ZEEHO Magnet)

TECHNOLOGIE, PROGRES, ENVIRONMENTÁLNÍ CÍLE ALE I VSTUP DO SVĚTOVÉHO SPORTU.

První den mezinárodního motocyklového veletrhu EICMA byl také ve znamení CFMOTO.
Přední čínský výrobce motocyklů a čtyřkolek přijel do Milána se svými novými modely včetně konceptu NK-C22, speciálu CFMOTO 800MT SPORT R, prvního elektrického motocyklu Papio Nova, jakož i zcela nové inteligentní komunikační platformy „CFMOTO RIDE“.
Na globální trh zde byla zároveň oficiálně uvedena značka ZEEHO s futuristickým konceptem Magnet a produktovou linií ZEEHO AE8 a AE6.

Novinky ve světě CFMOTO motocyklů

Motocykly CFMOTO i díky obchodnímu spojení CFMOTO s KTM nabraly za poslední období mimořádně progresivní trend.

Koncept CFMOTO NK-C22

CFMOTO NK-C22

NK-C22 je koncepční model založený na platformě motoru CFMOTO 800 cm³.
Jeho kapoty jsou z části pokryty uhlíkovými vlákny a kryt chladiče je také navržen jako aerodynamická část kapot s velkým vizuálním dojmem. Dominancí stroje je jeho kompaktnost. Dvojitá koncovka výfuku, jednostranné zavěšení zadního kola a výrazné lemování jsou odrazem odvážného a inovativního vzhledu NK-C22.
Koncept NK-22 vyzařuje odvahu, sílu, přitažlivost. To vše je tu zabaleno do futuristického vzhledu.

Koncept CFMOTO 800MT SPORT R

KONCEPT VZNIKLÝ KOMBINACÍ ZÁVODNÍHO MOTOCYKLU CFMOTO MOTO3 A CESTOVNÍHO ENDURA 800MT.

CFMOTO 800MT SPORT R

800MT Sport R je nový produkt pro ty, kteří rádi překračují své hranice sportovní jízdou, pro ty, kteří přeměňují cestovní dobrodružství na sportovní zážitek s vysokým výkonem.

Výzva, kterou chce CFMOTO promítnout do skutečnosti. Všechno to začalo cestovním endurem 800MT. Produkt určený pro dlouhé jízdy, panoramatické výhledy a dobrodružství na pohodlném sedadle. Od Sport po Sport R, od jednoduché ovladatelnosti po vysoký výkon. Stroj má mnoho technických prvků, které vzbuzují obdiv. Vynikající rozvor, sportovní pneumatiky, špičkové odpružení, brzdy a velmi speciální komponenty. Sportovní charakter zajišťuje maximální kontrolu a zábavnou jízdu, zatímco design zaručuje skvělou aerodynamiku. Jeho vzhled je inspirován závodním týmem CFMOTO Racing Pruestel, díky čemuž je jedinečný a plný individualismu.

CFMOTO 800MT SPORT R

PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÝ MOTOCYKL CFMOTO

CFMOTO Papio Nova

Papio Nova je první čistě elektrický motocykl pod značkou CFMOTO. Je to brilantní motocykl se skvělým ovládáním a úrovní kvality, které jsou srovnatelné s jeho benzinovými sourozenci. Je vybaven lithiovými bateriemi 69 Ah 3V32A*2, maximální výkon je 30 Hp a točivý moment může dosáhnout až 251 Nm. Akční rádius atakuje 150 km při městské rychlosti.

CFMOTO Papio Nova bude v prodeji od roku 2023.

CFMOTO RIDE

INTELIGENTNÍ SYSTÉM CFMOTO, KTERÝ UŽIVATELŮM PŘINÁŠÍ PROPOJENOU ZÁBAVU

CFMOTO odhalilo zcela nový inteligentní systém CFMOTO RIDE, který potvrdil závazek CFMOTO rozvíjet svoji inteligentní technologii v globálním měřítku. Díky této platformě s funkcemi komunikace prostřednictvím internetu, multimediálního rozhraní pro inteligentní přenosná zařízení (smarfton, tablet…) umožňuje produktům CFMOTO přinést bezpečnější, efektivnější a inteligentnější zážitek z jízdy – „ZÁBAVU NA DALŠÍ ÚROVNI.“

ZEEHO, to je nová značka pro městskou mobilitu

Tak jak se rychle mění trendy a technologie, tak rychle se mění i environmentální potřeby. CFMOTO myslí nejen na produkty ale také na zážitky z jízdy, které kombinují inteligentní technologie a trendovou městskou mobilitu. Nová značka ZEEHO je dceřinou společností CFMOTO.Tato nová značka povzbuzuje novou generaci, aby byla odvážná, interaktivní a působivá.

ZEEHO a jeho koncepční model: Magnet


CFMOTO přemýšlí o dalších produktech, které kombinují inteligentní technologii a trendovou mobilitu, protože trendy a technologie, jakož i environmentální potřeby se rychle mění. ZEEHO je nová značka uvedená na trh společností CFMOTO, aby co nejlépe splňovala požadavky mladší generace a byla nejvhodnější pro trendovou městskou mobilitu.

Koncept ZEEHO Magnet

Magnet znamená elektřinu, která je jádrem tohoto koncepčního modelu. Je to nový elektrický skútr, který se pouští do pokročilé elektrické mobility a inteligentního dojíždění. Představuje prémiovou směs špičkového výkonu, špičkové technologie a jedinečného designu.
Odvážné proporce a jasné hlavní linie Magnetu představují jeho odvážný postoj a jedinečné vlastnosti. Tento elektrický skútr či více motocykl bude perfektní volbou pro další mobilitu.
Maximální rychlost je 150 km/h se zrychlením z 0 na 50 km/h za méně než 2,5 vteřiny, to vše pro vzrušující zážitek z jízdy.

Produktová línia ZEEHO AE8 a AE6

ZEEHO AE8 byl vytvořen pro městskou mládež, která potřebuje mobilitu s dlouhým dosahem. Je dostupný ve dvou verzích, AE8 S+ a AE8.
Výkon je lepší než u většiny stávajících elektrických skútrů. Maximální rychlost je nad 100 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h je dosaženo za 11 sekund a maximální dojezd je 120 km. Rychlé nabíjení umožňuje nabít až 80% kapacity baterie za dvě hodiny. Dominací jsou kvalitní komponenty, jako například motor umístěný ve středu stroje a dvoukanálový systém ABS Bosch.

ZEEHO AE8

AE8 S+ je skútr s vyšším výkonem.
AE8 byl uveden na trh v Číně začátkem roku 2022 a všude ho jeho majitelé chválili. Brzy bude dostupný na globálním trhu.

ZEEHO AE6 je mladší sourozenec AE8 se spoustou individuality. Bude to vhodná volba pro městskou mobilitu mládeže. Je vyjádřením mladé energie, kreativity a zábavy. AE6 nabízí 2 verze, AE6+ a AE6 L1te, aby vyhovovaly různým požadavkům uživatelů na různorodém trhu. Maximální rychlost je +80 km/ha dojezd je +100 km. Standardní nabíjení podporuje nabíjení až na 80 % za tři hodiny. AE6 je vybaven jednoduchým kyvným ramenem a motorem který je bočním komponentem kola. Nabízí až 18 barevných kombinací, 3 barvy kapot a 6 barevných možností rychloupínací soupravy, které jsou ideální pro široké spektrum uživatelů.
ZEEHO AE6 bude brzy dostupný na globálním trhu.

NOVINKY CFMOTO čtyřkolky

Nejprodávanější čtyřkolky v Evropě – CFMOTO se díky nadčasovému designu, moderním technologiím a dodavatelům komponent od renomovaných výrobců těší plným právem oblibě veřejnosti.

KONCEPT PRO Off-Road: CFMOTO CFORCE X

CFMOTO USILUJE O INOVACI KE ZVÝŠENÍ ZÁŽITKU JEZDCE Z JÍZDY TERÉNEM V RÁMCI SVÝCH PRODUKTOVÝCH ŘAD

CFMOTO CFORCE X

Tato koncepční čtyřkolka odhaluje charakteristické designové prvky. Na první pohled je znatelný zcela nový design přední části pro tyto připravované modely. Výrazný vzhled s novým dynamickým osvětlením RIDEVISION LED, nový design zádě s vysoce umístěnou dvojitou koncovkou výfuku zvýrazňuje vizuální dojem.

Kromě designu přináší nový smysl pro výkon a ultimátní schopnosti, které se zaměřují na vybranou technologii a progresivně inteligentní propojení mezi jezdcem a strojem.

CFMOTO ORV v EICMA 2022

Vystavena byla kompletní řada novinek:

CFMOTO ZFORCE 950 SPORT

CFMOTO CFORCE 520L a CFORCE 625 TOURING nové generace, které jsou již v prodeji. CFMOTO CFORCE 110 se vstřikováním paliva. Brzy v prodeji.

CFMOTO CFORCE EV110 první elektrická sportovní čtyřkolka pro mládež. Brzy v prodeji.

EICMA 2022

Na základě modelů představených společností CFMOTO na světovém pódiu EICMA je jasné, že společnost CFMOTO vynakládá nepřetržité úsilí na vývoj vozidel s pohonnými hmotami a své obrovské odhodlání a ambice v oblasti elektrifikace a strategie inteligence.

Produkty na výstavě
Motocykly:
Koncepty: CFMOTO NK-C22 a CFMOTO 800MT SPORT R
Rodina CFMOTO MT: 800 MT mmi, 800 MT Touring
Rodina CFMOTO CL-X: 300CL-X, 700CL-X Heritage, 700CL-X Sport a 700CL-X ADV
Rodina CFMOTO SR: sportovní motocykl 300SR, 450SR a speciál CFMOTO ze seriálu závodu Moto3.
Rodina CFMOTO NK: 300 NK
E-motocykl: CFMOTO Papio Nova

Offroad ATV/SSV:
Koncept: CFMOTO CFORCE X
ATV: CFMOTO CFORCE 520L, CFMOTO CFORCE 625 Touring
SSV: CFMOTO ZFORCE 950 SPORT
ATV pro mládež: CFMOTO CFORCE EV 110, CFMOTO CFORCE 110

ZEEHO:
ZEEHO Magnet Concept
Produktová linie ZEEHO AE6+, AE6 S+, AE8 S+