Motor

Pohonná jednotka, používaná v modelech 450SR, 450NK a 450MT sdílí naladění s modelem MT, které je zaměřeno na průběh kroutícího momentu ve středních otáčkách. 2 vyvažovací hřídele výrazně snižují vibrace motoru a jsou jedním z klíčových prvků jezdeckého komfortu. Díky kovaným odlehčeným pístům a keramické povrchové úpravě má motor překvapivě sportovní reakci na podněty jezdce. 270° přesazení klikového hřídele přibližuje projev motoru koncepci V-twin a výborně doplňuje celkový charakter motocyklu.

3″ TFT displej

Klasický kruhový tvar 3″ barevného TFT displeje nenarušuje styl stroje a zároveň poskytuje jezdci moderní technologie. Přehledné a čitelné zobrazení jízdních údajů je samozřejmostí.
Překvapením může být nastavitelné upozornění na řazení.
Při použití komunikační jednotky T-Box a navigace v aplikaci CFMOTO Ride dokáže zobrazovat navigační pokyny.

Funkční uvolněnost

Uvolněná jízdní pozice s výškou sedla 690 mm nemusí přinášet kompromisy v ovladatelnosti stroje, jak CL-C dokazuje.

Skrytá technologie

Moderní LED technologie osvětlení zajišťuje viditelnost i v obtížných podmínkách, ale zároveň je zakomponována do celkového designu stroje, který nijak nenarušuje.

Plynulost
pro zážitek

K přenosu výkonu na zadní kolo je použit ozubený řemen renomovaného výrobce Gates, který poskytuje plynulejší přenos výkonu, nižší vibrace a hluk a je dalším detailem vytvářející celkový dojem z jízdy.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Statistika jízdy, nepřetržité monitorování stavu motocyklu a polohy. Upozornění na nestandardní stav motocyklu a další funkce. To je aplikace CFMOTO RIDE ve spojení s komunikační jednotkou T-BOX.

Bez obav
kam chcete

Díky světlé výšce 160mm není nutno zůstávat vždy pouze na silnici, ale zvládnete i nezpevněnou cestu a nebo nástrahy města v podobě obrubníků a retardérů.

Vaše jízda
v pohodě

Systém kontroly trakce (TC) a antihoppingová spojka pomáhají méně zkušeným jezdcům zvládat nástrahy jízdy na motocyklu a zkušeným jezdcům pomohou, když si jízdu užívají příliš.

Prémiová
záruka

Prodloužená záruka 5 LET / 40.000 km platí při zakoupení motocyklu CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

Kontakt

Oficiální dovozce

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Seznam prodejců

Vyberte si z široké sítě partnerů v České republice i na Slovensku, kde je nabízen veškerý servis pro zajištění vaší bezstarostné jízdy.

Napište nám