Motor

Výrazně podčtvercová koncepce, kované písty, keramická povrchová úprava, propůjčují motoru vysokootáčkový charakter a okamžitou reakci na plyn. Kliková hřídel pootočená o 270° posouvá projev motoru blíže motorům s uspořádáním do V. Dvojitý vyrovnávací hřídel efektivně potlačuje vibrace motoru.

5″ TFT displej

Přehledné zobrazení jízdních údajů na barevném displeji 5″ neodvádí pozornost jezdce od soustředění na jízdu samotnou.
U sportovně zaměřeného stroje nemůže chybět nastavitelné upozornění na řazení.

Aerodynamika

Atraktivní ale také vysoce funkční design a aerodynamika jsou výrazným rozpoznávacím prvkem modelů 450SR a SR-S.
Před zahájením sériové výroby prošly prototypy 450SR více než 200 simulacemi a celkem 30 hodinami testování v aerodynamickém tunelu. U modelu 450SR-S došlo k dalšímu vylepšení předních přítlačných křídel pro ještě větší efektivitu. Díky tomu je ve vysokých rychlostech zajištěna výborná stabilita a ovladatelnost.

LED světla

Tak jako na jiných motocyklech CFMOTO, jsou i na 450SR-S LED světla výrazným designovým a funkčním prvkem.

Ovladatelnost

Při konstrukci 450SR byl jeden z klíčových požadavků zajištění výborné ovladatelnosti. Kromě celkové nízké hmotnosti, kol z lehké hliníkové slitiny a lehkému rámu, přispívá k excelentní ovladatelnosti umístění motoru v těžišti stroje a snížení těžiště motoru například díky použití magnéziového krytu hlavy válců.
U modelu 450SR-S, je díky použití přední stavitelné vidlice možno ovladatelnost a zpětnou vazbu stroje naladit přesně dle vašeho stylu jízdy.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Statistika jízdy, nepřetržité monitorování stavu motocyklu a polohy. Upozornění na nestandardní stav motocyklu a další funkce. To je aplikace CFMOTO RIDE ve spojení s komunikační jednotkou T-BOX.

Civilně uživatelský

I přes důraz na technické detaily a výrazně sportovní zaměření, dokáže 450SR i SR-S, fungovat jako každodenní společník.
Pohodlné sedlo s pozicí stupaček a výškou a umístěním řídítek dokazují, že může existovat kompromis mezi sportovním a civilním světem.

Známá jistota

Brzdový systém Brembo M4 v kombinaci s brzdovým kotoučem o průměru 320 mm poskytují jezdci jistotu, nad kterou není třeba přemýšlet. U modelu je na zadním kole použit větší brzdový kotouč o pr. 240mm pro ještě větší účinnost při maximálním zatížení.

Na vrcholu

Zrychlení 0-100 km/h za méně než 5s a maximální rychlost dosahující ke 190 km/h.

Prémiová záruka

Prodloužená záruka 5 LET / 40.000 km platí při zakoupení motocyklu CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

Kontakt

Oficiální dovozce

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Seznam prodejců

Vyberte si z široké sítě partnerů v České republice i na Slovensku, kde je nabízen veškerý servis pro zajištění vaší bezstarostné jízdy.

Napište nám