Motor

Nový motor vycházející z osvědčených jednotek řady 650. Zvýšení objemu bylo dosaženo díky většímu zdvihu. Pro rychlejší reakce motoru na plyn byly odlehčeny rotující části motoru a pro zvýšení odolnosti jsou nyní kované. Nová slitina bloku pomáhá chladící soustavě udržovat motor v optimální provozní teplotě. Při zvýšení objemu o 6,5% došlo k navýšení výkonu a kroutícího momentu o 20%.

Větší bezpečí

Doplněním systému trakční kontroly (TC) Heritage 23 ještě více pomáhá jezdci zvládnout neočekávané situace.

K dispozici je také
provedení splňující
požadavky třídy A2.

Větší volnost

Možnost deaktivovat systém trakční kontroly a ABS nabízí nejčistší zážitek, kdy vše je jen na jezdci.

Sportovní pevnost /
uvolněná pohodlnost

Přesnost řízení a pevnost, nebo uvolněná plavnost. Díky stavitelnému podvozku KYB lze 700CL-X Heritage přizpůsobit vašemu jízdnímu stylu.

Osobitost

Retro, moderní retro, neo-retro. Různé pohledy, různé názory. Každý může v CL-X Heritage vidět něco trochu jiného. I staticky na místě vyvolává emoce.

Prémiová záruka

Prodloužená záruka 5 LET / 40.000 km platí při zakoupení motocyklu CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

Podpis světlem

Výjimečný světelný podpis LED osvetlení – písmeno „X“, nejen naprosto jasně identifikuje rodinu CL-X, ale je také účinné.

Minimalistický
displej

Opravdový
univerzál

s pneumatikami Pirelli MT60RS máte jistotu na rozpáleném asfaltu, vodě i šotolině a je jen na vás, kam se vydáte.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Statistika jízdy, nepřetržité monitorování stavu motocyklu a polohy. Upozornění na nestandardní stav motocyklu a další funkce. To je aplikace CFMOTO RIDE ve spojení s komunikační jednotkou T-BOX.

Plynulá uvolněnost

Ve chvílích, kdy nepotřebuje hledat možnosti motocyklu a chcete jen uvolněně vyklidňovat není nic jednoduššího, než využít tempomat a plout silnicí.

Kontakt

Oficiální dovozce

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Seznam prodejců

Vyberte si z široké sítě partnerů v České republice i na Slovensku. Všude nabízíme spolehlivé a rychlé služby, tak aby vás od další cesty nic nezdržovalo.

Napište nám