Motor

Nový motor vycházející z osvědčených jednotek řady 650. Zvýšení objemu bylo dosaženo díky většímu zdvihu. Pro rychlejší reakce motoru na plyn byly odlehčeny rotující části motoru a pro zvýšení odolnosti jsou nyní kované. Nová slitina bloku pomáhá chladící soustavě udržovat motor v optimální provozní teplotě. Při zvýšení objemu o 6,5% došlo k navýšení výkonu a kroutícího momentu o 18%.

Technologie
pro každý
moment

5″ barevný TFT displej v první řadě zajišťuje přehledné a jasné zobrazení všech jízdních údajů.
K tomu nabízí Bluetooth konektivitu s mobilním telefonem a komunikátorem. Díky tomu je možno za jízdy spravovat telefonní hovory, nebo přehrávat hudbu.

Výborné a
ještě lepší

Již tak výborná ochrana jezdce, která je jednou z velkých předností 650MT, byla u 700MT dále vylepšena, díky upravenému nastavitelnému plexi štítu, bočním deflektorům a upraveným předním a bočním kapotám. Také díky použití ochranných krytů rukou je jezdec chráněn ještě lépe.

K dispozici je také
provedení splňující
požadavky třídy A2.

Osvědčená jistota

Oceňované cestovní pohodlí a zároveň výborná ovladatelnost 650MT díky nastavitelnému podvozku, je zachována i na 700MT.

Prémiová záruka

Prodloužená záruka 5 LET / 40.000 km platí při zakoupení motocyklu CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

Elegantní
účinnost

I z noční jízdy se stává rutinní záležitost díky charakteristickému přednímu LED světlometu, který byl upraven a nyní disponuje ještě vyšší účinností.

Aktuální
samozřejmost

Dnes již nezbytné konektory pro dobíjení mobilních zařízení (USB-A a C) jsou součástí standardní výbavy motocyklu.

Podsvětlené
ovladače

Jistota a bezpečnost při ovládání motocyklu v noci díky podsvětleným ovladačům.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

V rámci příplatkové výbavy lze motocykl vybavit jednotkou T-Box, která zajišťuje přenos dat mezi motocyklem, výrobním závodem a aplikací CFMOTO Ride. Díky tomu je k dispozici statistika jízdy, nepřetržité monitorování stavu motocyklu a polohy. Upozornění na nestandardní stav motocyklu a další funkce.

Kontakt

Oficiální dovozce

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 63
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Seznam prodejců

Vyberte si z široké sítě partnerů v České republice i na Slovensku. Všude nabízíme spolehlivé a rychlé služby, tak aby vás od další cesty nic nezdržovalo.

Napište nám