Motor

Motor je upraven pro potřeby těžce pracujícího UTV. Laděný je jak náběh výkonu, tak i točivý moment. Vstřikování BOSCH je garancí nejen přesného dávkování, ale i maximální úspornosti paliva.

Komfortní ovládání

Flexibilní a ergonomický interiér. Řidič si může nastavit sklon volantu o 38°, sedadlo vodiče lze posunout o 96 mm dopředu, řadící páka je přímém dosahu pravé ruky, držáky nápojů jsou ve středu i po krajích palubní desky.

Design studio KISKA

Málokdo by věřil, že i tento stroj prošel profesionálním designérským studiem KISKA z Rakouska.

Kabina

Posádka v kabině je chráněna masivním ocelovým rámem, na který lze doinstalovat buď přední celookno, nebo komplet ochranu posádky ze všech stran.

Úložné prostory

Jen v kokpitu je celkem 80,4 l objemu odkládacích prostor. Na palubní desce, pod ní, pod sedadly řidiče, spolujezdce…

Tlumiče

Celé pružení má vylepšený systém závěsů. Zdvih předního a zadního zavěšení je 230 mm. Velkým plusem je variabilní systém sklonu tlumičů, což ve velké míře vyhleduje jízdu přes různorodé překážky.

Automatický samosvorný
zadní diferenciál EATON

Myslí a pracuje samostatně, rozezná, co se děje pod koly vzadu a zasahuje tehdy, když to stroj potřebuje a to tak, že posádka stroje o tom ani netuší. Jeho výjimečnost je ocenitelná v těžkém prostředí, jako je bláto, sníh, štěrk, písek… Tato součást stroje od amerického výrobce je TOP komponentem pro čtyřkolky vůbec.

Variator CVTech

Kanadský variator CVTech je v tomto případě speciálně naladěn na vysoké pracovní nasazení.

Dveře / Sítě

Upravte si stroj podle vaší potřeby. Jako doplňkovou výbavu nabízíme síťovou ochranu posádky nebo pevné polodveře a také plastovou střechu.

Sklopná korba

Sklopná korba je vybavena na bočnicích oky pro připoutání přesahujícího nákladu. K jejímu vyklopení vám stačí jedna ruka.

*Korba není určena pro častý převoz abrazivního materiálu (např. lomový kámen apod.) a ostatních předmětů, které svým charakterem mohou poškodit kryt korby z neželezného materiálu.

Naviják

Naviják s tažnou silou 3500 lbs a kabelovým ovladačem.

Jasné LED osvětlení

LED osvětlení naleznete vpředu i vzadu, je nejen moderní, ale především výkonné.

Posilovač řízení EPS

Pro potřeby těžké pracovní zátěže je posilovač řízení dimenzován na vysoký výkon. Volant jede lehce a kola přesně zatáčejí.

Prémiová záruka

Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

Kontakt

Oficiální dovozce

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Seznam prodejců

Vyberte si z široké sítě partnerů v České republice i na Slovensku, kde je nabízen veškerý servis pro zajištění vaší bezstarostné jízdy.

Napište nám