LED světla  & design

Přední i zadní LED osvětlení společně s křivkami kapot vytváří z UTV doslova elegantní vůz. Za touto příjemnou skladbou designu stojí rakouské designové studio KISKA.

Ergonomie

Přehledný kokpit s každým ovládacím prvkem na dosah ruky. Volant lze sklápět v rozmezí 32°, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu a dozadu, kokpit nese až 96 l objemu odkládacích prostor.

Design KISKA

Jasný rukopis rakouského designérského studia KISKA staví UTV625 nejen do pozice pracovníka, ale i společníka na nedělní výlet.

Obratnost

Díky kompaktnosti stroje se zmenšuje poloměr otáčení, stroj je tak vhodný i do těsnějšího prostředí. Pneumatiky se šípovým vzorem plnohodnotně zabírají v terénu, ale mají skvělé vedení i na asfaltu.

Snadná údržba

Všechny technické části stroje, které vyžadují pravidelný servis jsou snadno přístupné, po odejmutí sedadel posádky či odklopení zadní korby.

Kompaktní skladba

Kola a lemy blatníků jsou zalícovány tak, aby nečistoty nevnikaly do kabiny. Navíc kompaktnost stroje je patrná z každého úhlu pohledu.

Sklopná korba

Sklopná korba se snadno ovládá, má záchytná oka pro připevnění nákladu a snadno omyvatelný interiér z tvrzeného a velmi odolného plastu.

*Korba není určena pro častý převoz abrazivního materiálu (např. lomový kámen apod.) a ostatních předmětů, které svým charakterem mohou poškodit kryt korby z neželezného materiálu.

Tažné zařízení

Homologované tažné zařízení s elektrickou přípojkou a silný naviják pracovní rádius stroje značně rozšiřují.

Variator CVTech

I střední třída UTV nese v sobě značkové komponenty od renomovaných, světově uznávaných značek. Jedním z nich je kanadský variator CVTech přesně laděný pro potřeby tohoto stroje.

Posilovač řízení

Progresivní posilovač řízení umožňuje snadné a přesné ovládání předních kol. EPS patří do základní výbavy stroje.

Pohon všech kol

Světlá výška stroje 270 mm naznačuje, že UTV625 je skutečným odborníkem v terénu, přičemž zadní samosvorný diferenciál Eaton doplňuje uzávěrka předního diferenciálu. S touto výbavou a možností plné uzávěrky 4×4 je pro stroj práce zábavou.

Prémiová záruka

Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

Kontakt

Oficiální dovozce

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Seznam prodejců

Vyberte si z široké sítě partnerů v České republice i na Slovensku, kde je nabízen veškerý servis pro zajištění vaší bezstarostné jízdy.

Napište nám