Motor

Nejmodernější V-Twin motor vhání do bugyny agresivní výkon vstřikováním BOSCH. V tomto případě platí, že dostáváte ostrý výkon bez ohledu na nadmořskou výšku či teplotní podmínky.

Agresivní vzhled

Jedinečný design je sklouben s ochrannými prvky pro posádku, ať už jsou to ochranné dveře, kryty sání.

Futuristický design
studia KISKA

Aktuálně jediný sportovní stroj v produkci CFMOTO dostal do daru dizajn od rakouského studia KISKA, který nese v sobě prvky agresivity, futurismu a nadčasové moderny zároveň.

Ergonomický a
bezpečný interiér

Toto prostředí pro posádku bylo projektováno plně v duchu sportu. Bočnice sedadel i opěradel jsou tvarovány pro přesné držení těla, Ochranný rám posádky je z vysokopevnostní oceli 20CrMo, která je lehčí o 15 %, ale zároveň o 10 % silnější než běžný rám.

Tlumiče pro
extrémní výkon

Plně nastavitelné, nitrogenové tlumiče nejnovější generace spolu s podvozkovými částmi dopřály Sport-ke až 310 mm světlou výšku a stroj je takto připraven na extrémní terén.

Komfortní
ovládání

Sedadlo řidiče má posun 96 mm a volant má nastavení až 110 mm. Barevný palubní přístroj typu TFT podporuje Bluetooth konektivitu a tím i ovládání chytrého telefonu. Prudce padající přední kapotáž umožňuje nerušený výhled dopředu.

LED osvětlení

Unikátně tvarovaná LED světla vpředu vyzařují o 80 % více jasu než halogenová světla.

Dvojitá koncovka
výfuku

Jako jediný stroj z produkce CFMOTO využívá dvojitou soustavu koncovek výfukového potrubí. Zjednodušilo to ladění motoru a zároveň stroj dostává sportovnější vzhled.

Naviják

Vybavte se také navijákem o síle 3500lb k samovyproštění z těžkého terénu.

*Nyní zdarma v ceně stroje.

Variator CVTech

Bezspojkový variator nejnovější generace
CVTech efektivně využívá točivý moment pro přesnou akceleraci.

Posilovač řízení EPS

Elektronický posilovač řízení je nastaven na přesné ovládání kol jak ve vysoké, tak i nízké rychlosti.

Prémiová záruka

Prémiová záruka CFMOTO v trvání 5ti let na všechny modely.
Prodloužená záruka 5 let/10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR, pro koncového zákazníka, prvního majitele, který není podnikatelem. 

Kontakt

Oficiální dovozce

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Seznam prodejců

Vyberte si z široké sítě partnerů v České republice i na Slovensku, kde je nabízen veškerý servis pro zajištění vaší bezstarostné jízdy.

Napište nám