Motor

Výkonný V-Twin dostává pokyny „Ride-by-Wire“ tedy elektronicky, což přináší nejen úsporu paliva ale i přesné a hladké ovládání stroje. K dispozici jsou 2 režimy řízení motoru – SPORT a NORMAL, přičemž hmotnost/výkon jsou v ideálním poměru.

Dynamický design

Je inspirován poslední generací řady Z, ale v tomto případě působí ještě agresivněji, přičemž vytváří silnou a odolnou kulisu stroje.

Přepracovaná
zadní část

Zadní část je zcela nová a má jednodušší a čistší profil.

Exkluzivní
prvky

Plné LED osvětlení, doplňuje dravá maska chladiče a hliníková ochrana „nosu“ stroje. Červeně lakované pružiny evokují ke sportovnímu vyžití. Novým prémiovým doplňkem jsou poloviční dveře s těsněním po obvodu.

Ambientní podsvícení

Luxusní prvek, který byste na SSV-čku určitě nečekali – ambientní podsvícení palubní desky zpříjemňuje posádce večerní jízdu.

Tlumiče

Pružení na obou koncích je plně nastavitelné (odskok / komprese). Kombinace plynovo-olejových tlumičů je součástí podvozkového systému nové generace. Vzadu hladí jízdu přidaný příčný stabilizátor, přičemž tato sestava umožňuje zdvih vpředu 307 a vzadu 317,5 mm.

Exkluzivní kola


Dominantou kol jsou exkluzivně tvarované ráfky ze slitiny vzácných kovů.

Obratnější,
kompaktnější

I takto kompaktní stroj dosahuje světlé výšky až 305 mm a průměr otáčení je na hranici 10 metrů.

Ergonomičtější
kokpit

Nový kokpit disponuje nastavitelným (35 °) sportovním volantem, nové generace a nastavitelným sedadlem řidiče (95 mm dopředu / dozadu). Přehledný 5” LCD displej, 2 voděodolné schránky (15 + 3 l) jsou vychytávky pro každodenní život.

Pohodlný interiér

Posádka ocení nově tvarovaná a vyztužená sedadla s novým polstrováním.
Sedák i opěradlo jsou širší, 3-bodový bezpečnostní pás nové generace je šetrnější pro lidské tělo.

Madlo spolujezdce

Madlo pro ruce spolujezdce je vysouvatelné a díky rychloupínacím sponám si spolujezdec jeho polohu přestaví během chvilky.

Integrovaný box

Nový uzavíratelný, voděodolný úložný prostor je zakomponován do linií korby. Box má kapacitu nosnosti až 150 kg (158 l).

LED světla
na obou koncích

Hypermoderní LED světla vyzařují extra silné paprsky a jsou výborně viditelné pro okolí ze všech úhlů vozidla.

Aplikace CFMOTO RIDE

Stroj je vybaven portem pro připojení zařízení T-Box (příplatkový doplněk).
T-Box umožňuje propojení s chytrým telefonem přes aplikaci CFMOTO RIDE, což znamená okamžitý přístup k palubním údajům v reálném čase např.: množství paliva, stav baterie, záznam o jízdě, samodiagnostika vybraných základních funkcí před jízdou…

Okamžitý přístup

k nalévacím hrdlům kapalin se skrývá pod odnímatelnou částí přední kapoty.

Řídící jednotka

Přístup k řídící jednotce je za opěrokou řidiče. I v tomto případě nepotřebujete nářadí.

Expresně odnímatelná
sedadla

Velká výhoda je odejmutí sedadel i opěradel bez použití nářadí, napr. pro potřeby čištění.

Variator CVTech

Kanadský variátor CVTech je speciálně laděn pro lineární a dynamický nástup výkonu a zároveň efektivně přenáší sílu motorové brzdy (EBS) na kola. Tím přidává míru bezpečnosti a pohodlí při režimu zrychlení a šetří brzdové komponenty v režimu i extrémního zpomalení.

Prémiová záruka

Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel. 

Kontakt

Oficiální dovozce

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Seznam prodejců

Vyberte si z široké sítě partnerů v České republice i na Slovensku, kde je nabízen veškerý servis pro zajištění vaší bezstarostné jízdy.

Napište nám