Motor

K přesnému řízení stroje je důležitá přesná reakce na plyn. V-Twin motor disponuje elektronickým plynem, řídící jednotka Bosch EFI dává k dispozici 2 režimy jízdy SPORT/NORMAL.

Designový unikát

Vytvořit agresivně-sportovní design pro
4-člennou posádku nebyl jednoduchý úkol.
V tomto případě se podařil jedinečný projekt.

První třída pro
4 osoby

Prodloužený podvozek, zvětšený interiér, snadný přístup ke každému sedadlu, bezpečnostní poloviční dveře – zvýšená ochrana každého člena posádky.

Prémiové prvky
výbavy

Inteligentní partneři pro pohodlnou a bezpečnou jízdu, to jsou: světlomety RIDEVISION LED, dvoustupňový posilovač řízení, velký 5“ displej ale také naviják o síle 4500 lbs.

Agilita

Minimální poloměr otáčení je 6,1 m, což je třetina oproti běžným vozům typu pick-up. Okamžitá reakce volantu na změnu směru, přesně vedená jízdní stopa

Revidovaný
ochranný rám

Trubky z legované oceli (20 CrMn), nově vyvinutý vrchní nosník, nová boční struktura – to vše pro zvýšení tuhosti a odolnosti karoserie.

Suverénní
pružení

Tlumiče mají progresivní, dvoustupňové pružiny, revidován je celý systém tlumení pro dosah maximální spolehlivosti a výkon pružících jednotek. Přestavení komprese i útlumu pérování jsou nastavitelné bez použití nářadí. Zdvih vpředu 307 / vzadu 334 mm.

Efektivní grip


Beadlock ráfky kol obouvají 27″ pneumatiky a nejenže kola jako celek vypadají úžasně, ale nabízejí extrémní přilnavost a odolnost v terénu.

Limity bez hranic

Světlá výška 307 mm umožňuje průjezd těžkými nerovnostmi i v plné konfiguraci posádky. A nejen krokem…

Přesné řízení

Práce volantu je podporována duálním režimem elektrického posilovače řízení. Vedení stroje je předvídavé a reakce stroje sebevědomá.

Madlo spolujezdce

Madlo pro ruce spolujezdce je vysouvatelné a díky rychloupínacím sponám si spolujezdec jeho polohu přestaví během chvilky.

Integrovaný box

Nový uzavíratelný, voděodolný úložný prostor je zakomponován do linie stroje. Box má kapacitu nosnosti až 150 kg (158 l).

Výbava v základu:

– Ambientní podsvícení palubní desky,
– 14“ disky Beadlock ze slitiny vzácných kovů.
– Ochrana podvozku v celé délce.

Aplikace CFMOTO RIDE

Stroj je vybaven portem pro připojení zařízení T-Box (příplatkový doplněk).
T-Box umožňuje propojení s chytrým telefonem přes aplikaci CFMOTO RIDE, což znamená okamžitý přístup k palubním údajům v reálném čase např.: množství paliva, stav baterie, záznam o jízdě, samodiagnostika vybraných základních funkcí před jízdou…

Variator CVTech

Kanadský variátor CVTech je speciálně laděn pro lineární a dynamický nástup výkonu a zároveň efektivně přenáší sílu motorové brzdy (EBS) na kola. Tím přidává míru bezpečnosti a pohodlí při režimu zrychlení a šetří brzdové komponenty v režimu i extrémního zpomalení.

Prémiová záruka

Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel. 

Kontakt

Oficiální dovozce

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Seznam prodejců

Vyberte si z široké sítě partnerů v České republice i na Slovensku, kde je nabízen veškerý servis pro zajištění vaší bezstarostné jízdy.

Napište nám