Novinky CFMOTO CFORCE 850 G3 / 1000 G3 byly exkluzivně představeny v ČR

Evropské představení novinek 3. generace CFMOTO CFORCE 850 TOURING G3 & CFORCE 1000 TOURING G3 (Gladiator X850 G3/X1000 G3) se konalo v České republice na Masarykově okruhu v Brně!

Novinky CFMOTO CFORCE 850 G3 / 1000 G3 byly exkluzivně představeny v ČR

Značka CFMOTO

(společnost Zhejiang CFMOTO Power Co., Ltd.) uvedla na trh 3. generaci dvouválcových modelů ATV nejvyšší třídy CFMOTO CFORCE 850 TOURING / CFORCE 1000 TOURING.
Evropské představení se exkluzivně konalo v České republice 8.-9. 4 .2024.

Organizací byl pověřen dovozce
zn. CFMOTO pro ČR / SR

Celé představení zastřešila společnost Journeyman CZ s.r.o., autorizovaný dovozce značky CFMOTO pro Českou i Slovenskou republiku.
Společnost se dlouhodobě řadí mezi TOP10 prodejců CFMOTO na světě.

Vše se odehrávalo
na
Masarykově
okruhu

Distributoři CFMOTO a novináři z celé Evropy zavítali na Automotodrom Brno
Málokdo ví, že Masarykův okruh proslavený seriály MotoGP či World SBK má v těsné blízkosti rychlostní dráhy i offroadový / trialový okruh. Cca 120 účastníků z více než 20 zemí Evropy tak měli zážitek z nových modelů CFMOTO obohacený o kulisu světového závodního okruhu. Samozřejmostí byla přítomnost TOP manažerů výrobce CFMOTO, kteří se těšili nejen na evropské zástupce médií, ale především na evropské distributory, se kterými se i osobně znají.

Tři testovací zóny
= úžasný zážitek z testu

Pro co nejlepší zážitek všech zúčastněných byly připraveny tři testovací zóny v různých částech areálu. Dvě offroadové tratě (trial/enduro) byly výlučně na nezpevněné ploše třetí se odehrávala na asfaltu.
Trialová trať nabízel testovat techniku strojů v pomalém, překážkovém a opravdu náročném kopcovitém terénu, kde se ukázaly silné přednosti průchodnosti, ladnosti a flexibility stroje přes překážky, jaké většina majitelů v praxi ani nevyzkouší.
Offroadová trať jízdu zrychlila a jízda lesem s technickými prvky zatáček a nerovností ukázala nejen sportovní charakter strojů, ale i skutečnou pomoc elektronických prvků stroje.
Asfaltová trať ukázala obratnost stroje na rovině, ale i výhody pracovní stránky v těsném prostředí z pohledu ovládání a manévrování se stroji.

Co přináší generace
Gladiatorů G3?

Nejvýkonnější dvouválce CFMOTO jsou kompletně překopány v oblasti designu, motoru, rámu, převodů, podvozku, geometrie…. Přes 70% komponent prošlo modernizací a úpravami.
S ohledem na použité technologie hovoříme o nejmodernější a technologicky nejpokrokovější skladbě techniky, která staví tyto stroje na světovou špičku v této oblasti. Obě verze kubatury 850/1000 ccm mají většinu technických parametrů či vlastností shodných.

Koncept CFMOTO
CFORCE 1000 MV
(Mud Version)

Tento koncept byl k vidění živě pouze na světové výstavě EICMA 2023. Pro všechny účastníky byl v Brně velkým překvapením.

WEB stránky produktů /podrobné informace, představení/:

CZ: Gladiator X1000 G3 klikni ZDE  

CZ: Gladiator X850 G3 klikni ZDE   

SK: Gladiator X1000 G3 klikni ZDE  

SK: Gladiator X850 G3 klikni ZDE