Sněžné pásy CAMSO X4S UNIVERSAL

Zcela nové pásy CAMSO X4S určeny pro všechna roční období. Kanadské pásy CAMSO X4S ideálně využijete tam, kde během jednoho výletu jedete po sněhu, šotolině i asfaltu. Cena bez adaptérů – správný adaptér pro váš stroj vyberte níže ve „VÝBĚR ADAPTÉRU DLE TYPU ATV“. ## [VÝBĚR ADAPTÉRU DLE ATV](https://eshop.journeyman.cz/prislusenstvi/zimni-prislusenstvi/adaptery-pro-camso/?active_filter_page=f_f207&f_f207%5B%5D=25664&f_f207%5B%5D=208&f_f207%5B%5D=25702) Zcela nový model kanadských pásů CAMSO […]

Zcela nové pásy CAMSO X4S určeny pro všechna roční období. Kanadské pásy CAMSO X4S ideálně využijete tam, kde během jednoho výletu jedete po sněhu, šotolině i asfaltu.
Cena bez adaptérů – správný adaptér pro váš stroj vyberte níže ve „VÝBĚR ADAPTÉRU DLE TYPU ATV“.
## [VÝBĚR ADAPTÉRU DLE ATV](https://eshop.journeyman.cz/prislusenstvi/zimni-prislusenstvi/adaptery-pro-camso/?active_filter_page=f_f207&f_f207%5B%5D=25664&f_f207%5B%5D=208&f_f207%5B%5D=25702)
Zcela nový model kanadských pásů CAMSO X4S je navržen tak, abyste jezdili stejně pohodlně a se stejným komfortem na všech typech povrchů. Inovovaná konstrukce pásů CAMSO X4S zaručuje maximálně stabilní jízdu i velmi lehké ovládání. Technologie FlexTrack na přední nápravě výrazně snižuje námahu při zatáčení bez ohledu na podmínky a terén. Inovovaná technologie snižuje tření v převodovém systému vodících kol. Provedení X4S umožňuje zvýšení maximální rychlosti až o 20% oproti jiným modelům pásů. Z důvodu zvýšení rychlosti i pohodlí při řízení čtyřkolky doznala změnu i hnací kola – viz charakteristika. X4S lze díky nové konstrukci a inovacím používat i na strojích UTV/SSV s nižším obsahem motoru.

– Inovovaný ocelový rám (kosmetické úpravy, lepší tuhost, stejná hmotnost),
– Nové horní – hlavní ložiskové uložení na centrálním náboji (2 ložiska v olejové lázni, stejně jako dříve u UTV, praktická inovace)
– Vpředu osvědčený Flex-Track se zkoseným bokem (ověřená kvalita)
– Nová širší vodicí kolečka se dvěmi výměnnými ložisky
– Novinka X4S je nejen na čtyřkolky, ale i na slabší side-by-side (např. CFMOTO Gladiator UTV550)
– Pásy pro všechna roční období
– Nejstabilnější řízení bez ohledu na podmínky terénu
– O 15 % – 25 % vyšší rychlost než předchozí modely Camso
– Snadnější zatáčení díky ideální náběhové hraně
– Tmavě šedá (grafitová) barva
– Při používání pásů je třeba používat převod „L“ a zapojení 4×4 ; z toho vyplývá, že pásy nelze montovat na stroje s 2×4 !!!
– Pásy mají samozřejmě výrazně větší odpor, tudíž maximální rychlost by neměla přesahovat 50 km/hod
– Pásy jsou univerzální, krom sněhu i do bláta, písku apod., je však nutné si uvědomit, že při používání na pevném povrchu může docházet k většímu odírání pásů
– **CENA NEZAHRNUJE ADAPTÉRY** – správný adaptér pro váš stroj ve „VÝBĚR ADAPTÉRU DLE TYPU ATV“.
– Homologace přenositelná i na jiný typ čtyřkolek – tzn. homologace přímo na pásový set!

Nadrozměrný produkt:
Doprava ČR – 800 CZK s DPH.
Doprava SK – 1200 CZK s DPH.