Souprava na opravu pneu Professional

Už máte dost velmi pracného zouvání pneumatiky při každém píchnutí, nebo placení oprav ve specializovaném servisu? My máme řešení! Sadu pro opravu děr do průměru 5 – 7 mm, bez nutnosti zouvat pneu. Garantujeme 100% kvalitu a trvanlivost opravy po celou dobu životnosti pneu (při běžném použití). Tato sada také obsahuje tlakový systém CO2 pro […]

Už máte dost velmi pracného zouvání pneumatiky při každém píchnutí, nebo placení oprav ve specializovaném servisu? My máme řešení! Sadu pro opravu děr do průměru 5 – 7 mm, bez nutnosti zouvat pneu. Garantujeme 100% kvalitu a trvanlivost opravy po celou dobu životnosti pneu (při běžném použití).
Tato sada také obsahuje tlakový systém CO2 pro okamžité dofouknutí pneu ihned po opravě. Nejste tedy nuceni k dojezdu k nejbližšímu kompresoru.

V ceně jsou speciální výhrubník, aplikátor, pět kusů opravných knotů, aktivátor, tlakový systém se dvěmi náplněmi a návod k použití.
Bombičky CO2 vždy šroubujte až po našroubování hadičky na ventilek pneumatiky.
Návlek bombičky slouží k ochranně prstů před nízkými teplotami, bombička po zašroubování a uvolnění plynu silně schladne.