X625/X625-A Zadní box Tesseract X6R, Tesseract

Praktický designový zadní box o objemu 90 litrů vyvinutý na míru čtyřkolkám CFMOTO Gladiator X625 (krátká verze) a X625-A (dluhá verze). Robustní konstrukce, kovové zámky, snadná instalace na nosič pomocí rychloupínáků. Další z řady boxů „X“, které jsou navrhovány přímo pro konkrétní model. V tomto případě pro CFMOTO Gladiator X625 krátkou i dlouhou verzi. Samozřejmostí […]

Praktický designový zadní box o objemu 90 litrů vyvinutý na míru čtyřkolkám CFMOTO Gladiator X625 (krátká verze) a X625-A (dluhá verze). Robustní konstrukce, kovové zámky, snadná instalace na nosič pomocí rychloupínáků.
Další z řady boxů „X“, které jsou navrhovány přímo pro konkrétní model. V tomto případě pro CFMOTO Gladiator X625 krátkou i dlouhou verzi. Samozřejmostí jsou vlastnosti vech boxů z řady „X“, jako je použití velmi odolného materiálu, gumového těsnění po obvodu pro vysokou chranu zavazadel, možnost uzamčení pomocí zámků, snadná instalace a možnost doplnit box kanystry. Vnitřní objem 90l.

K dispozici jsou provedení s logem CFMOTO a nebo označení prémiové řady Tesseract.

– vyroben z vysokohustotního polyethylenu HDPE, který zaručuje vysokou mechanickou pevnost a odolnost v prakticky neomezeném rozsahu teplot
– omyvatelný, uzamykatelný masivními kovovými zámky, balení obsahuje montážní sadu
– vlhkostní zábrana – gumové těsnění, chrání vnitřek proti vlhkosti a nečistotám
– dodáván včetně sady univerzálních upínacích trnů GKAUPIN.
– rozměry: 1110mm (šířka) x 605mm (délka) x 360mm (výška), hmotnost 8 kg kompletní balení
– pro instalaci na stroje s nosiči z ocelových trubek nutno použít sadu instalační U-třmenů GKAMONSAD (není součástí balení)
– nevejdou se přilby
– montáž doporučujeme v odborném servise