Z1000/Z8 Kabina

Kabina pro CFMOTO Gladiator Z1000/Z8 renomovaného výrobce DFK. Kabina je vybavena stěračem, ostřikovačem a systémem vytápění pro zajištění viditelnosti i v obtížných podmínkách a pro zvýšení komfortu posádky. Čelní okno je vybaveno aretací pro částečné otevření a plynovými pružinami pro zajištení čelního okna v plně otevřené poloze. Součástí kabiny není střešní díl, který je třeba […]

Kabina pro CFMOTO Gladiator Z1000/Z8 renomovaného výrobce DFK. Kabina je vybavena stěračem, ostřikovačem a systémem vytápění pro zajištění viditelnosti i v obtížných podmínkách a pro zvýšení komfortu posádky. Čelní okno je vybaveno aretací pro částečné otevření a plynovými pružinami pro zajištení čelního okna v plně otevřené poloze.
Součástí kabiny není střešní díl, který je třeba objednat samostatně.

DODÁVÁNO POUZE NA KONKRÉTNÍ OBJEDNÁVKU!
Modulární panelové kabiny vyrobené z kombinace skla a tvrzeného polykarbonátu poskytují řidiči nejlepší výhled na trhu, bez nutnosti výměny původního ochranného rámu vozidla. Každý panel kabiny je možno objednat samostatně, nebo jako kompletní uzavřenou kabinu.Po celou dobu instalace není nutné vrtání do rámu UTV.

Přední panel je vyroben z bezpečnostního skla a je vybaven stěračem a ostřikovačem.
Dveře jsou vyrobeny z kombinace bezpečnostního skla (posuvná okna), a čirého tvrzeného polykarbonátu, s UV ochranou.

Oboje dveře jsou uzamykatelné a snadno odnímatelné. Jsou zavěšené na kovových pantech a obsahují kovovou vyztužovací konstrukci.

Střecha obsahuje odhlučňovací čalounění.
Zadní panel je vyroben z čirého tvrzeného polykarbonátu, s UV ochranou.

* *Uvedená cena je za kompletní kabinu*
* *Montáž kabiny je zpoplatněna částkou 15 000 Kč bez DPH*