Zahřívací rukávy CFMOTO EMT, Sv. Modrá

Ochrana proti UV záření. Rukávy mají ochranu UPF 50+ a dokáží odfiltrovat více než 98 % UV záření. Chladivá ochrana proti komárům. Materiál rukávů s funkcí přísad proti komářímu kousnutí, dokáže komáry odehnat, je nezbytným jediným produktem v létě. Průměrná velikost. Při žádné činnosti vás netlačí a nevyvolává nepohodlí. Vhodné pro muže i ženy všech […]

Ochrana proti UV záření. Rukávy mají ochranu UPF 50+ a dokáží odfiltrovat více než 98 % UV záření. Chladivá ochrana proti komárům. Materiál rukávů s funkcí přísad proti komářímu kousnutí, dokáže komáry odehnat, je nezbytným jediným produktem v létě.
Průměrná velikost. Při žádné činnosti vás netlačí a nevyvolává nepohodlí. Vhodné pro muže i ženy všech velikostí, protože naše neutrální rukávy jsou neuvěřitelně pružné.
Navíc nabízíme 3 barvy: sv. modrá, tm. modrá, šedivá. Uvnitř levé manžety je přidána značka L pro odlišení pravé ruky od levé.
Odolné a pratelné.

Vyrobeno z odolného materiálu (84 % nylon, 16 % spandex). Bezešvý úplet a čtyřjehlový proces se šesti nitěmi, horní část rukávu silikonová protiskluzová gumička, která zabraňuje sesunutí rukávu a pohodlně se nosí.
Výrobek lze prát ručně při nízké teplotě.