Zpět na Prodejci a servis

JourneyMan CZ s.r.o. – CFMOTO HQ

Všechromy 75
Stránčice – Všechromy
251 63

Otevírací doba

Po – Pá: 9:00 – 17:00

Naši firmu jsme založili již v roce 1991 a od samého počátku existence jsme česká firma vybudovaná na poctivých základech. První zkušenosti se čtyřkolkami jsme sbírali již v roce 1998. Později se firma stále vyvíjela a stala se předním dovozcem kvalitních a cenově dostupných pracovních čtyřkolek, mezi které mj. patří čtyřkolky z továrny CFMOTO, v ČR a SR známé pod názvem Gladiator. Tato modelová řada je dlouhodobě nejprodávanější a nejoblíbenější užitkovou čtyřkolkou v České i Slovenské republice. V roce 2016 jsme do našeho portfolia úspěšně zařadili moderní a cenově velmi dostupné kvalitní motocykly CFMOTO řad MT, GT a NKMotocykly CFMOTO s designem rakouského design studia Kiska jsou výsledkem dlouholeté spolupráce mezi firmou CFMOTO a KTM a nabízejí vynikající poměr kvalita/výkon/cena.

Továrna CFMOTO je dnes jednou z nejprogresivnějších a nejúspěšnějších firem v oboru moto/ATV na světě a Journeyman CZ je dlouhodobě jasným prodejním lídrem na trhu v oblasti pracovních ATV.

Firma Journeyman CZ dlouhodobě patří mezi TOP 10 světové importéry CFMOTO a tento fakt je pravidelně náležitě oceňován na setkáních světových distributorů!