Ambasadoři

Veronika Hankocyová

Ambasador CFMOTO 300NK

Roční nájezd 30 000+ km
Přezdívka Verča
Věk 35 let
Scrolujte dolů
Scrolujte dolů

„Veronika Hankocyová – nejlepší česká „roadracing“ závodnice”

Kdo je Veronika Hankocyová?

Krásná, vysoká, skromná i odvážná. Taková je Veronika Hankocyová. Sluší jí kombinéza i večerní šaty a když s vámi promlouvá, čiší z ní vyrovnanost a vášeň pro věc. Kdyby nepropadla závodění na motorce, byla by z ní profesionální hasička nebo velitelka pluku. Místo vysoké školy chtěla opravovat motorky, ale rodičům se její nápad nelíbil. Dnes jí rodina drží palce, ať na okruhu nebo na ostrově Man, kde jí čeká možná i nejtěžší závod světa TT Isle of Man . Zazářila také v dokumentu BBC Road Riders. Rychlost a nebezpečná náročná trať jsou pro ní vždy výzvou, nikoli obavou!

Je nám velkou ctí, že ambasadorem motocyklů CFMOTO 300SR a CFMOTO 300NK je takový profík jakým je Veronika. Vynikající a úspěšná česká motocyklová závodnice, mj. účastnice nejtěžšího závodu světa Tourist Trophy Isle of Man, výborná učitelka v motoškole a hlavně úžasná dáma. 
Na našich motocyklech vyučuje nejen nové motorkáře, ale i dlouhodobě testuje naše populární „malorážky“, a své zážitky a poznatky z jízd na motorkách CFMOTO si rozhodně nenechává pro sebe. 

Úspěchy:
Stříbrná Niké z Manx GP Isle Of Man
Newcomer MANX GP, best female rider
3. místo Junior Support Irské mistrovství
3. místo České mistrovství
2014 Vítěz Dymokury, traťový rekord Supertwin
Top 10, Ulster Grand Prix ve třídách Supertwin a Lightweight

 

Seznamte se s dalšími
ambasadory

Seznamte se s dalšími ambasadory

Ambasadoři